CEO’muzun mesajı

Kubota Grubu, dünyanın ve insanlığın geleceğini desteklemeye devam ediyor.

1890'daki kuruluşumuzdan bu yana Kubota Corporation, modern su tesisleri için demir borular, artan gıda üretimi ve iş gücü tasarrufu için tarım makineleri ve ekipmanları, çevre için dünyanın dört bir yanındaki insanların yaşamlarına ve topluluklarına katkıda bulunan çeşitli ürünler ile insanlık ve çevre arasındaki uyumu geliştiren tesisler inşa etmek için çalışmaktadır.

Ve şimdi, 21. yüzyılda, "Ürün, teknoloji ve hizmetlerimizle sosyal gelişime ve küresel çevrenin korunmasına katkıda bulunuyoruz. Gıda, su ve çevreyi tekil bir tema olarak görüyor ve bu alanlardaki sorunların çözümüne katkı sağlıyoruz. Bütün çözümlerin bir sağlayıcısı olmak için daha fazla inovasyon gerçekleştirmeye çaba göstereceğiz.

Bundan sonra Kubota olarak, müşterilerimizi dikkatle dinlemeye ve şirketimizin ve toplumun sürekli gelişiminin gelecekte de devam edebilmesi için Kurumsal Sosyal Sorumluluk Yönetimi çalışmalarımızı elimizden gelen en iyi şekilde artırmaya devam edeceğiz. Her zaman olduğu gibi, bu konuda desteğinizin devam etmesini sabırsızlıkla bekliyoruz.

Başkan ve Temsilci Direktör
Yuichi Kitao

KUBOTA EUROPE

Cumhuriyet Mah. Yahya Kaptan Cad.
No:3 Çayırova / Kocaeli/Türkiye 41420

Adres

Cumhuriyet Mah. Yahya Kaptan Cad.
No:3 Çayırova / Kocaeli/Türkiye 41420

Bizimle İletişim Kurun

* Zorunlu alanlar

Adres

Cumhuriyet Mah. Yahya Kaptan Cad.
No:3 Çayırova / Kocaeli/Türkiye 41420

Tel:+90 262 658 90 47
Faks:+90 262 658 90 48