Tarihçe

2015’te kurulan ve merkezi Çayırova, Kocaeli'de bulunan Kubota Turkey Makine Ticaret Limited Şirketi, 1890'da Osaka, Japonya'da dökme demir su boruları üreticisi olarak kurulan Kubota Corporation'ın bir yan kuruluşudur. 1900'lerin başında Kubota Corporation dikkatini motorlla çalışan ekipmanlara çevirdi. Geçtiğimiz yüzyılda kazanılan muazzam uzmanlık ve deneyim, birçok önemli ürün geliştirmesine yol açarak, Kubota’nın hizmet verdiği çeşitli pazar sektörlerinde dünya çapında bir numara olarak konumunu güçlendirmeye yardımcı oldu.

Şubat 2015 yılında faaliyete geçen şirketimiz sermayesi tamamen Kubota Corporation’a ait olan bir kuruluştur.

KTT, Kubota’nın Tarım grubu içerisinde kurulan 26. Şirketi konumundadır. KTT traktör grubundaki satış ve satış sonrası faaliyetlerine Çayırova / Kocaeli’nde bulunan tesisinde devam etmektedir.

Kubota Grubu, hem insanların müreffeh yaşamını desteklemeye hem de bu güzel dünyada çevreyi korumaya devam etmeyi vaat eder. Bu marka söylemi doğrultusunda Kubota Turkey Makine Ticaret Limited Şirketi olarak bizler, Kubota Turkey Makine Ticaret Limited Şirketi'nin felsefesini “Türk Çiftçiler için, Türkiye Tarımı için" olarak belirledik.” Kubota Turkey Makine Ticaret Limited Şirketi, müşterilerimize "Anlayış ve Memnuniyet" sunan ürünlerimiz ve hizmetlerimiz aracılığıyla Türkiye'deki tarım sektörünün gelişmesine katkı sağlamayı vaat ediyor. Felsefemizi gerçek hayata uygulamak için her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alıyoruz. "Önce Müşteri" ve "Müşteri Odaklılık" düşüncesini benimsiyoruz.

Dünya Çapında

Kubota Turkey Makine Ticaret Limited Şirketi ,Kubota Corporation of Japan'ın bir parçasıdır. Kubota her kıtada temsil edilmektedir. Kubota, 100 HP'nin altında dünyanın en büyük dizel motor üreticilerinden biridir ve kompakt traktörler ve dizel binek biçme makinelerinde dünya lideri olarak tanınmaktadır. Türkiye merkezimiz, bize ülkenin tamamına iyi erişim sağlamak için stratejik olarak Çayırova,Kocaeli’de yer almaktadır.

Kubota. Tüm dünyada kendini kanıtlamış ürünler ve hizmetler sunar.

KUBOTA EUROPE

Cumhuriyet Mah. Yahya Kaptan Cad.
No:3 Çayırova / Kocaeli/Türkiye 41420

Adres

Cumhuriyet Mah. Yahya Kaptan Cad.
No:3 Çayırova / Kocaeli/Türkiye 41420

Bizimle İletişim Kurun

* Zorunlu alanlar

Adres

Cumhuriyet Mah. Yahya Kaptan Cad.
No:3 Çayırova / Kocaeli/Türkiye 41420

Tel:+90 262 658 90 47
Faks:+90 262 658 90 48